+420 604 441 816 vaclav@talhofer.cz

Reference

Ještě jednou dobrý den pane Talhofere, teď jsem si uvědomila, že je to dnes rok od té,, hrůzy,, co nás loni potkala – manžela před rokem uvedli lékaři do umělého spánku na připojili na ventilátor…. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za vše co pro nás děláte.

Alice s rodinou

Pan Talhofer mi pomohl vyřešit finanční situaci, konsolidaci půjček, pojištění, snížit náklady domácnosti. Co se týče placení pojištění a půjček, vše vyřízeno s velkou profesionalitou a ochotou. Velice profesionální přístup ke klientovi. Vše dopodrobna vysvětlil, seznámil nás s finančním plánem, kde co zrušit, upravit a podobně. Vědět o panu Talhoferovi dříve, nikdy bych se do této tíživé finanční situace nedostal. Náš poradce: ochotný, sympatický, příjemný a profesionální. Prostě super služby.

Karel Veverka

Ráda bych touto cestou poděkovala Ing. Václavu Talhoferovi za jeho pomoc při řešení mé bytové situace. Velmi oceňuji jeho odborný přehled, ochotu a lidský přístup. A zejména pak, že dokáže zachovat chladnou hlavu tam, kde většina z nás již propadá panice. Díky tomu mám svůj nový domov. Přeji mu hodně spokojených klientů.

Mgr. Radka Čáslavová

S panem Talhoferem se nám povedlo naladit se na stejnou notu při řešení financování našeho nového domu. Myslím, že si sedíme i lidsky, takže jeho služby doporučuji dál. Když se na mě někdo z mých podřízených obrátí, neváhám a předávám kontakt právě na něj. Navíc jeho poradenství nekončí podpisem smluv, ale vždy je ochoten udělat něco navíc. V našem případě např. doručit na katastr vklad zástavního práva pro banku.

Ing. Martin Hron

Vedoucí klientského servisu, Partners Financial Services, a.s.

Pana Ing. Talhofera můžeme všem jen doporučit. Sestavil nám finanční plán na míru, který podřídil našim představám a momentální finanční situaci. Vše nám srozumitelně vysvětlil a odůvodnil. Co nám bylo řečeno jako nemožné, nám vyřešil téměř ihned. Působí na nás velmi profesionálně a jeho osobní přístup si hned získal naši důvěru.

Manželé Jana a David

U pana Talhofera si cením jeho komplexního přístupu k vypracovaní a uskutečnění finančního plánu. Neřešil jen mou žádost na jeden produkt (hypoteční úvěr), ale navrhl komplexní řešení finační situace, nad rámec mých původních požadavků a k mé plné spokojenosti. Zvláště oceňuji jeho osobní přístup a trpělivost s vysvětlováním specifik, která překračovala mou finanční gramotnost, jeho časovou flexibilitu a přehledně zpracovanou strategii. Je vidět, že pan Talhofer si buduje dlouhodobý vztah s klientem.

Ing. Šlesinger

Služby pana Talhofera jsme já a moje maminka využily ve chvíli, kdy jsme naletěly praktikám finančních poradců z nejmenované konkurenční společnosti, a chtěly s naší finanční situací rychle něco udělat. Pan Talhofer si svým osobním přístupem okamžitě získal naši důvěru a finanční plán nastavil tak, že nemáme žádnou potřebu něco měnit. Nejvíce oceňujeme jeho fér přístup, kdy řekne vše na rovinu tak, jak to je, dále pak schopnost kompromisu, kdy se snaží vyjít vstříc našim možnostem v kontrastu s co nejlépe nastaveným produktem a finančními výsledky. Je vidět, že je to člověk na správném místě, který miluje svou práci a se svými klienty hodlá budovat dlouhodobý vztah. Rozhodně jej můžeme s čistým svědomím doporučit dále!

Macákovi